Yeni Sezon Lacivert Koltuk Takımları 2020

Yeni Sezon Lacivert Koltuk Takımları 2020

Tam anlamıyla bir misafir koltuğu hayal edildiğinde, akla Helen koltuk takımları geliyor. Şık ve klasik…

Koltuk takımlarının yerden yüksek ayakları, özel bir tasarım ile oluşturulmuş. Verilen desen Lacivert koltuk takımları için klasik bir görünüm sunmak açısından son derece gösterişli. Bakıldığında direkt olarak koltuk takımlarının kullanımını da rahat olacak. İşlevselliğin de ön plana çıkarıldığı bu modelleri dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz.

Lacivert Üçlü Koltuk

Üçlü olarak geniş bir alanda rahat edebileceğiniz şekilde aynı zamanda koltukta minder özelliği olmadan direkt oalrak arka bölümün geniş olduğun koltuk tasarımıdır. Oturma alanında minderlerin iki parça olduğu tasarımlar var. Bu tasarım son derece avantajlı bir şekilde sizin rahat edebileceğiniz gibi oluşturulmuştur. Hem rahat hem de şık olan bu koltuk takımı üzerinden kolayca seçimin yapılması da mümkün olacaktır.

Özel tasarım;

Koltukların yan bölgeleri geniş bir şekilde tasarlanmış. Kol bölgesinin geniş olması, konforun da maksimum olması açısından önemli. Bunu değerlendirmeniz halinde, rahat bir şekilde koltuk kullanımının olması sağlanabilir. Değerlendirip bu model tercih edilebilir.

Metal detaylar;

Koltuğun şık ve klasik bir görünümde olması için aynı zamanda Lacivert üçlü koltuk tasarımı için koltuğun kol bölmelerinde metal detaylara yer verilmiş. Bu detaylar üzerinden direkt olarak şık bir görünüm elde etmek de mümkün. Değerlendirip, sizin için sunulacak olan bu seçenekler üzerinden dilediğiniz gibi konforlu ve şık bir model tercih edebilirsiniz.

Lacivert Tekli Koltuk – Berjer

Tekli olarak da dekorasyonda yer verilen koltuklar var. Bunun için de özel olarak tamamen berjer konforu tekli koltuğa taşınmıştır. En iyi şeklide berjerin kullanılmasını sağlamak açısından rahatlık ön planda tutularak bir tasarım yapılmıştır. Koltukların yerden yüksek ayakları geniş sırt yüzeyi, konforlu bir şekilde hareket etmenin önünü açacak. Bunun için dilerseniz direkt olarak Lacivert berjer adı altında sunulan markanın bu eşsiz modelini inceleyebilirsiniz. Rahat ve sorunsuz bir hizmet almanın yanı sıra bu marka ürünlerde aynı zamanda uygun fiyatların oluşturulduğunu da göreceksiniz. Seçim yapmanız anıda mümkün olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir