Bellona Koltuk Takımları

Bellona 20 yıldır hayatımızda olan TSE damgalı ürünleri ile birçok eve konuk olan bir markadır.

Her geçen gün kendini geliştirmeye ve kullanıcılarını memnun etmeye devam etmektedir. Bellona tam 38 farklı ülkeye ihracat yaparak ülkemize büyük bir değer katmaktadır.

ploads/2020/01/Bellona-Koltuk-Renkleri.jpg 1280w" sizes="(max-width: 1024px) 100vw, 1024px" />

Her keseye ve her zevke hitap eden birçok farklı ürünü bulunduran geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Son yıllarda en popüler tarzlarından olan country, Retro, avangarde, http://www.koltukmarkalari.com klasik ve modern tarzlar arasında evinize, bütçenize ve tarzınıza en uygun olan koltuk takımını seçmek mümkün olacaktır. Salon dekorasyonları veya oturma odaları için birçok farlı özelliği bulunduran rahat ve konforlu
Chester tarzının en güzel örneklerinden biri olan Elentra S Salon Takımı renk uyumu ile de dikkat çekiyor. Deri ve kumaşın birlikte kullanılmasıyla eşsiz bir görselliğe ulaşan takım, şıklığının yanısıra, kolay temizlenebilme özelliği ve yumuşak yapısıyla salonlara eşsiz bir dokunuş gerçekleştiriyor.

Bellona koltuk takımları insanlarda hayranlık uyandırır. Açık pastel renklerden koyu ve canlı renklere kadar son derece zengin bir renk çeşitliliği de dikkat çeken özellikleri arasındadır. Beyaz, krem, pudra, canlı kırmızı, sarı, yeşil ve maviler gibi çok etkileyici renk kombinleri tercih yapmada zorlanmanıza sebep olacaktır.

Bellona Koltuk Takımlarının Tercih Edilme Sebepleri

Bellona koltuk takımları her geçen gün farklı modelleri, her kesime hitap eden ürün çeşitliliği, hem klasik hem sportif ürün seçenekleri ile büyük bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Bellona koltuk takımları geniş ürün yelpazesi özelliği ile yeni ev kuranlara ve evini yenileme isteyenlerin tek tercihi haline gelmiş durumdadır. Bellona ürettiği tüm ürünlerde kaliteli kumaş ve sağlığa zararsız parçaları tercih etmektedir. Kaliteli, dayanıklı, gösterişli ürün özelliklerinin yanında sunduğu konfor her geçen gün müşteri sayısının artmasına sebep olmaktadır. Bunun yanı sıra Bellona koltuk takımları kolay temizlenebilen, ateşe dayanıklı ve leke tutmayan özelliklere sahip kumaşlar kullanılarak yapılmaktadır.

Bellona koltuk takımları genel olarak desensiz ve iki renk kombinli olarak tasarlanmaktadır. Düz ve desensiz koltuklarda desenler sadece yastıklarda kullanılmaktadır.

Bu şekilde daha zarif ve etkileyici koltuk takımları oluşmaktadır. Kalite, konfor ve kıskandıran tasarımları ile ilk tercih haline gelmiştir. Bellona koltuk takımları yumuşak dokusu, canlı renkleri, tasarımı tamamlayan dikiş detaylarının yanı sıra kolay temizlenebilen kumaş kullanması acısından da kendinden sıkça söz ettirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir