Bella Koltuk Takımları 2020

Bella Koltuk Takımları 2020

Klasik modernliğin koltuk takımlarında ki göstergesi Bella koltuk. Başarılı marka konforu da sizlere ulaştırıyor

Hem rahat hem şık modeller ile Bella koltuk markası müşterilerini etkilemeyi başarıyor. Bakıldığında modellerin ovallik ile dikkat çektiği, vücudun şeklini alan bölgeleri ile dinlenmeyi rahat hale getirmesi gibi özellikleri dikkat çekiyor. Şık tasarım ve rahat edebileceğiniz malzemelerden oluşturulması sevilerek tercih edilen bir marka olmasını sağlamıştır.

Bella Üçlü Koltuk

Koltuk markası üçlü modelleri, yatay yüzeyde iki minderden oluşuyor. Minderin görece esnek bir yapıda olduğu söylenebilir. Sıkı bir esneklik ile bu modellerde sağlamlık dikkat çeker. Arka bölümde aynı şekilde ovalleşerek, sırt bölgesinin rahat edebileceği bir alan haline gelmiştir. Sırt yüzeyinde ve yan yüzeylerde dokuda tasarımın dairesel şekiller ile hareketlendirildiğini göreceksiniz. Daha rahat bir yüzey olmasını sağlamanın yanı sıra, tasarıma modernlik katmak açısından da tercih edilmiştir. Koltukların ayak bölümü ise yerden yüksek olacak şekilde oluşturulmuştur. Belli ölçülerde oluşturulan tahta ayaklar ile koltuğun yerden daha yüksek olması sağlanmıştır. Rahat ve kullanışlı olan üçlü koltuk modelleri tercih edilebilir.

Bella Berjer

Şık bir köşe özel bir koltuk ile olsun diyenler için Bella berjer tercih edilebilir. Daha geniş bir şekilde oluşturulmuştur. Üçlü koltuk modeline göre yere daha yakın, ancak ayakları da daha uzun olacak şekilde tasarlanmıştır. Arka yüzeyde sırtı saracak şekilde bir ovallik bulunmaktadır. Rahat edilebilecek şekilde tasarımın tamamlanması sağlanmıştır.

Bakıldığında model için kumaş dokusu, kumaş rengi gibi farklı alternatifler de olacak. Tamamen sizin seçiminize göre berjerin belirlenmesi, hazırlanarak kullanılması mümkün.

Bella Koltuk Takımlarında Fiyat

Son dönemin en çok tercih edilen markasında seçilen koltuk türüne göre fiyatın değiştiği görülüyor. Berjer ya da üçlü koltuk seçeneklerinden birini almak istemeniz halinde, direkt olarak belirlemiş olduğunuz ürüne göre fiyat verilir. Piyasada geniş bir aralık üzerinden satın alma işleminin gerçekleşmesi mümkün.

Bunu değerlendirerek, sizin için en uygun fiyattan alabilirsiniz. Bella koltuk fiyatları hem uygun ödemeler hem de kaliteli modeller üzerinden sizlere ulaştırılıyor. Seçim size bırakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir