Modalife Koltuk Takımları 2020

Modalife Koltuk Takımları

Oturma odası bir evi anlatan en önemli bölümdür. Evin ruhunu en iyi oturma odası yansıtır. Durum böyle olunca oturma odasının dizaynı önemli bir hal alıyor. Özellikle koltuk takımı seçimi bu dizaynın tamamı diyebiliriz. Seçilen koltuk takımının rengi, kumaş türü vb. detaylar odanızı çok şık bir hale getirebilir. Tabiki başarısız bir kombinle bu durumun tam tersi de mümkün olabilmektedir.

Modalife koltuk takımları gerek renk gerek kumaş çeşitleri ile göz doldurmaktadır. Zamansız parçalarda da Modalife gayet iddialıdır. Böylelikle ister dönemin modasını yakalayın ister zamansız parçalarla bir tarz oluşturun. Ancak hangi rengi hangi kumaşlarla kombinlerseniz kombinleyin kaliteli olmasına dikkat edin. Çünkü kalitesiz olan her şey bulunduğu yerin kalitesini de etkilemektedir.

Renklerin Dansı

Günlük hayatınızdaki koşturmaca ya bağlı olarak bir tarz belirleyebilirsiniz. Örneğin, ev işleri sizin için angaryaysa açık renk biraz zorlayıcı olabilir. Çabuk tozlanması ve temizlik için çok vakit istemesi dezavantaj. Onun yerine kahverengi veya gri tonlarda seçeceğiniz bir takım sizi kurtarabilir. Gri koltukların üstüne bırakacağınız sarı bir battaniye tüm kusurları kapatabilir. Aynı şekilde bordo bir takım da grinin veya siyahın yerini tutabilir. Böylelikle hem klasik bir çizgiden çıkılmış olur hem de farklı kombin seçenekleri oluşabilir. Tüm bu seçenekleri Modalife koltuk takımları barındırmaktadır.Size sadece seçmesi kalmaktadır.

Koltuk Takımıyla Kombin Yapılabilecek Aksesuarlar

Koltuk takımı sade kullanılabileceği gibi başka aksesuarlar ile kombinlenebilir. Hanımların özellikle tercih ettiği köşe yastıkları zamansız dediğimiz parçalar arasındadır. En sade olarak nitelendirdiğimiz koltuk takımlarını bile hareketlendiren bir detaydır yastık. Bu yüzden yastık seçimi de oldukça önemlidir. Tercihen baskın renkli koltuklara daha soft renkli yastıklar kullanılıyor.

Örneğin, saks mavi bir koltuğa kullanacağınız açık gülkurusu yastık odanızı rahatlatmaya yetecektir. Veya gri bir takıma saks mavisi yastıklar odanın silik görüntüsünü hareketlendirmeye yetecektir. Önemli olan detay aynı renk gruplarını beraber kullanmamanız. Koltuk takımları koyu renk ise yastık veya başka aksesuarlar da koyu renk olmamalı.Sonuç olarak aklınızda birçok seçenek olabilir. Modalife koltuk takımları aradığınız tüm modellerle sizlerin her zaman yanındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir