Porto Koltuk Takımları 2020

Porto Koltuk Takımları 2020

Arka yüzeyi dik vücut şeklinde olan porto koltuk takımları tercih edilenler arasında. Peki, nasıl bir tasarım?

Bakıldığında rahat bir kullanım olması açısından minderler ile oluşturulmuş. Üçlü koltuk modellerinde iki parça minder üzerinden Porto koltuk takımları en iyi şeklide konforu sizlere ulaştırıyor. Rahat ve şık gözükmesi için ise üçgen şeklinde dokular oluşturulmuş. Oval baskılar sayesinde ise direkt olarak koltuğun hem rahat hem de şık gözükmesi sağlanmıştır.

Porto Üçlü Koltuk Tasarımı

Koltukların daha rahat kullanılmasını sağlamak açısından üçlü koltuklarda tasarımın geniş bir şekilde oluşturulması sağlanmış. Bu durumda direkt olarak koltukların rahat bir şekilde kullanımı, yastıklar ile destekleniyor. Tasarım bu alanda sizi memnun edecektir. Yan yüzeyler için de geniş bir dokunun olması sağlanmıştır. Rahat bir şekilde yan dokuların kullanımı da mümkün olabilir. Tamamen bunu göz önünde bulundurarak konfor ve şıklık bir seçim yapabilirsiniz.

Özel kumaş dokusu;

Kumaş dokusu son dönemin en çok tercih edilen kumaş dokusudur.  Bakıldığında direkt olarak dokunun tülerme yapmadan, sağlam ve sorunsuz bir kullanım için oluşturulmuş olduğunu da görürsünüz. Memnun kalacağınız bir seçim olması için son derece rahat bir kullanım sağlayan ürün seçiminin gerçekleşmesi sağlanmıştır.

Ahşap detaylar;

Koltuk ayakları için ahşap detaylar seçilmiştir. Yerden yüksek ve rahat etme yüksekliği de düşünülerek oluşturulmuştur. Porto üçlü koltuk tasarımı tamamen sizin en iyi şekilde konfor elde edebileceğiniz gibi sunulmuştur. Bunu değerlendirmeniz durumunda, direkt olarak seçimi yaparak satın alabilirsiniz.

PortoKoltuk Fiyatları

Markanın sunmuş olduğu modeller için oluşturulan koltuk seçenekleri var. Seçmiş olduğunuz üçlüler ya da tekli modeller için fiyat verilir. Avantajlı bir fiyat sunmak için uygulanabilecek indirim ve kampanyalar da olabilir.

Ekonomik ödemelerin sunulmasını sağlamak açısından direkt olarak kampanyalar da oluşturulur. Markanın son derece avantajlı olan bu fiyatlarını dikkate alarak sipariş verebilirsiniz.

Porto koltuk fiyatları diğer markalara göre müşteri memnuniyetini de sağlamak açısından uygun bir şekilde sunulabilir. Değerlendirip, bilgi alabilirsiniz. avantajlı ödemelerin gerçekleşmesi sağlanıyor olacak. Seçim tamamen size bırakılıyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir