İstikbal Köşe Koltuk Takımları 2020

İstikbal Köşe Koltuk Takımları 2020

Markanın sevilen ürünleri arasında koltuk takımları var. İstikbal koltuk hem şık hem de konforlu.

Farklı renk seçenekleri, farklı kumaş dokuları ve tasarımlar ile İstikbal koltuk her zevkten müşteriye hitap ediyor. Renkli olacak seçenekler, ev için uygun olan modeller ya da ofis tarzına yatkın olan tasarımlar da söz konusu.

İstikbal Koltuk Modeli

Çok sayıda modeli ile hizmet sunan markanın Aspendos koltuk takımı tercih edilen modelleri arasında. Deri dokusu, konforlu yüzeyi ile rahat edebileceğiniz bir ürün. Tasarım geniş bir şekilde oluşturulmuş. Yan yüzeyleri köşeli olarak geliyor. Ayrıca yastık bölmeleri de kişilerin oturacağı alanlarda parçalı – özel bir şekilde duruyor.

Siyah deri yüzey olarak tasarlanmış olan bu modelin taleplere göre farklı renk seçenekleri ile üretimi sağlanabilir. Rahat edilebilecek olan bu koltuk takımı sayesinde, evinizin konforlu köşesinin ihtiyacı tamamlanabilir.

İstikbal Line Oturma Grubu Modeli

Evinizin en samimi, en huzurlu odası için üretilmiştir. Salon ve oturma odalarında tercih edilen bu koltuk yapısı, klasik bir tasarımdır.

Ayaklı olan bu modeller İstikbal  Line oturma grubu tasarımı evinizi geniş göstermek için de uygundur. Koltukların yan bölmelerinin köşeli ve geniş yüzeyde olması sağlanmıştır. Minderli olan koltukların arka bölümü de aynı şekilde minderli olarak oluşturulmuştur.

Renk renk yastıkların kullanılabileceği, koltuk için renk seçeneğinin de kolayca yapılabileceği bir üründür. Markanın tercih edilen, sevilen ürünleri arasında.

İstikbal Köşe Takımı

Kullanışlı olması sebebi ile genel olarak tercih edilenler arasında ise köşe takımları yer alıyor. Markanın köşe takımı klasik bir seçenekten oluşuyor. Kenar bölmelerinin oval olduğu, minderli bir köşe takımı üretilmiştir.

Genel anlamda sırt bölümünün rahat edeceği şekilde, arka yüzeyde de ovalleştirme ile en iyi şeklide üretim yapılmıştır. Ayaklı bir modeldir ve köşe takımı yerden yüksek, zemini daha geniş gösterecek şekilde tasarlanmıştır.

Sunulan tasarımın farklı renk tercihleri ile üretilmesi mümkün. İstikbal  köşe takımı modelleri arasından seçim yapılarak, uygun renk seçimi ile en iyi şeklide kullanılması da mümkün olacaktır. Markanın avantajlı ürünlerini alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir