Antares Koltuk Takımları 2020

Antares Koltuk Takımları 2020

Zarif bir koltuk tasarımı Anteres marka ile sizlere sunuldu. Anteres koltuk takımları zarafetin göstergesi.

Koltuk tasarımı piyasada olan koltuklardan farkını alt bölümlerde yer alan metal detayları ile sunduğu şıklıkla sağlıyor. Anteres koltuk takımları salonunuzda klasik bir görünümün yanı sıra spor bir rahatlık da sağlayacak. Bunun için ilk akla gelen marka olduğundan, siz de değerlendirmenizi ona göre yaparak anında seçim yapabilirsiniz.

Anteres Üçlü Koltuk

Salonlarda hem sizin rahat etmeniz hem de misafirlerinizin rahat etmesi, üçlü koltuk ile olacak. Bunun için bakıldığında markanın ürettiği koltukta minderli koltuk tasarımı olduğunu göreceksiniz. Minder kullanımı sadece yatak yüzeyde yer alıyor. Arka bölüm için arkaya genişletecek minderlerin olması da farklı modellerde olabilir. Markanın arka yüzey için çeşitli tasarımlarının olduğunu göreceksiniz. Değerlendirmeniz halinde, son derece avantajlı ve beğendiğiniz bir dekorasyonun oluşturulması söz konusu olacaktır.

Koltuk aksesuarı;

Tamamen aksesuar olarak, şık bir görünüm için oluşturulmuş olan koltuğun alt bölümünde uzantılar var. Bu şeklide hem farkı bir tasarım hem de zarif bir görünüm oluşturulmuştur. Bu zarif görünümü beğenmeniz halinde, direkt olarak üçlü koltuk kullanımının anteres üçlü koltuk üzerinden olmasına karar verebilirsiniz. Direkt olarak seçiminizi yapabilir, anında bu koltuklar ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Anteres Berjer

Tekli koltuk olarak üretilen, tamamen berjer rahatlığını hissedeceğiniz koltuk türü de yer alıyor. Bakıldığında üçlü koltuklar ile uyumlu bir şekilde ahşap ayakların kullanımı sağlanıyor. Bunun için direkt olarak ahşap ayaklara da yer veren, uzun ayaklar ve yere de yakın olmasını sağlayan bir tasarımı tercih ederek dekorasyon yapabilirsiniz. Evinizin en rahat tek kişilik köşesi bu berjer olabilir.

Fiyatlara bakıldığında ise markanın geniş bir yelpazede hizmet verdiği görülür. Zaman zaman indirimler de uygulanarak direkt olarak memnun kalacağınız bu model üzerinden dilediğiniz gibi seçim yapmanız da sağlanmış olur. Hem güvenli hem de sorunsuz bir şekilde anteres berjer tercih edilebilir. Avantajlı bir seçim için direkt olarak ürünlerin tercih edilmesi mümkün olacak. Seçim yaparak bu alanda hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir