Carina Koltuk Modelleri 2020

Carina Koltuk Modelleri 2020

Mobilya sektöründe bulunan firmamız her zaman kaliteli hizmetlerinin yanı sıra carina koltuk fiyatları çok daha uygun olmaktadır. Her zaman güvenilir hizmetlerin en doğru adresi olan firmamız her konuda olduğu gibi fiyatlar konusunda da yardımcı olacaktır.

Koltuk Takımları İçinde Carina Modeli

Günümüzde konforunu düşünenler ve kaliteli mobilya tercihlerinde carina koltuk takımları çok fazla talep görmektedir. Bu tarz ürünler koltuk sırtlarında bulunan ped uygulaması ile ekstradan konfor ve rahatlık sağlanmaktadır.

Takımların kumaşı silinebilir ve temizlik yaptığınız sırada yüksek ayaklarıyla büyük kolaylıklar sayesinde avantajlar sunmaktadır.

Son günlerde pek çok kişinin tercih ettiği ve mağazalardan talep ettiği bu koltuk takımları sıradan olan takımlardan sıkılan için ince detaylarla ve modern tasarımları ile yaşama alanlarına farklı bir hava katmaktadır.

Carina Koltuk Takımlarının Özellikleri

Genel olarak koltuk takımları hep birbirine benzeyen sıradan modellerden olup pek çok kişinin evinde görmek mümkün olmaktadır.

Ancak sektöre yeni bir nefes getiren ve yeni tarzlar arayan kişiler için yepyeni bir model üretilmektedir. Hem modern bir havası olan hem de çok daha konforlu ve rahat olan carina koltuk takımları özellikleri ile herkes tarafından tercih edilecektir.

Sıra dışı detayları ile modern tasarımlarda olan modeller, üçlü koltukların yatak olması ve koltuk sırtlarında ped uygulaması sayesinde fazladan konfor sağlamaktadır.

Kolay temizlenebilir kumaşı yumuşak dokulu ve gösterişli olmaktadır. Kol yanlarında bulunan deri kemer uygulamasının yanı sıra spor dikişlerle farklılık sağlanmıştır.

Özel tasarım, ceviz renk ayaklar ve özel tasarımları bulunan koltuk takımlarında kesinlikle insan sağlığına zarar verecek kimyasal bir madde kullanılmamıştır. Tüm bu özelliklere sahip olan bu koltuk modellerinin hepsini firmamızda bulabilirsiniz.

Çok daha Uygun Carina Koltuk Fiyatları

Pek çok farklı renk ve desen seçeneklerinin bulunduğu carina koltuk fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler almak için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğu firmamızda ürünler son derece kaliteli malzemelerden yapılmakta olup fiyatlar konusunda yardımcı olunmaktadır. Genel olarak fiyatlar koltuk takımların özelliklerine ya da adet sayısına göre değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir