Garnet Koltuk Takımları 2020

Garnet Koltuk Takımları 2020

Farklı renkler ile oturma grubunuzun odanızı güzelleştirmesini sağlayabilirsiniz. Garnet koltuk takımları seçimi yapabilirsiniz.

Çok sayıda renk seçeneği ile sizlere Garnet koltuk takımları sunuluyor. Ürünlerin konforlu olmasını sağlamak açısından kullanılan ürünlerin kumaşların en iyisi olmasına özen gösterilmiştir. Koltuk ayaklarına bakıldığında hem yüksek hem de ahşap detaylar oluşuyor. Sizin için hem şık hem de konforlu olan bu markayı tercih edebilirsiniz.

Garnet Üçlü Koltuk Modeli

Rahat bir şeklide kullanabileceğiniz koltuk modelleri arasında Garnet markası yer alıyor. Modellere bakıldığında direkt olarak üçlü koltuklarda aynı zamanda minder kaldırıldığında geniş bir alanın oluşturulması sağlanıyor. Oturma alanının daha geniş bir şekilde olması için minderlerin kaldırılması ile daha da geniş oluyor. Sırt bölümünde ise kapitone desenler oluşturulmuştur. Hem şık hem de rahat olması bu şekilde sağlanmıştır.

Kapitone desenler;

Direkt olarak kapitone desenlerin oluşturulması, şık bir görünüm sağlar. Sırt bölümünde yer verilmiştir. Modellere göre ise koltukta kol alanlarının olduğu yerlerde de kapitone desenlerin oluşturulması sağlanabiliyor. Bunu değerlendirmeniz durumunda herhangi bir farklı renk de seçerek koltuk takımının alınmasını sağlayabilirsiniz.

Kabartma desenler;

Koltuk kenarlarında düz şekilde kabartma desenlerin oluşturulması da söz konusu. Garnet üçlü koltuk için direkt olarak açılması ya da sandık olarak kullanılması seçeneğine de yer verilebilir. Bu durumda direkt olarak koltuğun kullanımının şık bir şekilde olması hedeflenir.

Tekli modeller;

Bakıldığında aynı şeklide tekli koltukların olduğunu da göreceksiniz. Bu durumda direkt olarak tekli olan koltuklar ile eşsiz bir tasarımın oluşturulması da mümkün olacak. Değerlendirip direkt olarak bu marka üzerinden belirlemenin olmasını sağlayarak sipariş verebilirsiniz.

Garnet Koltuk Takımlarında Fiyat

Markanın sunduğu son derece şık ve rahat olan bu modellerde uygun ödeme seçenekleri yer alıyor. Bu seçenekler üzerinden belirlenmiş olan alanda en iyi şeklide koltukların seçilmesi, avantajlı bir şekilde alışverişinizi tamamlamanızı sağlayacaktır. Fiyatlar geniş bir aralıkta indirimli bir şekilde oluyor. Markanın üçlü, tekli seçenekler üzerinden fiyatları sunulur. Garnet koltuk takımları fiyatları arasından belirlenen indirimleri de değerlendirerek anında hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir