Myruf Koltuk Takımları 2020

Myruf Koltuk Takımları 2020

Myruf Koltuk Takımları 2020 Tekli koltukların en rahat markası Myruf… Sallanma özelliği ile birlikte yorgunluğunuzu atmanın en kolay yolu.

Evinizin en rahat köşesini oluşturmak için en doğru seçim olacak. Myruf koltuk evinizin bir köşesinde berjer gibi tek de kullanılabilir, direkt  olarak iki adet tekli olarak da tercih edilebilir. Bakıldığında renk seçeneği ya da tasarım açısından farklı ürünler olduğunu görebilirsiniz. Seçim tamamen dekorasyonuna uygun şekilde yapılabilir.

Myruf Sallanan Koltuk

Koltuğun en önemli özelliği sallanabiliyor olması. Alt bölümün kavisli bir şekilde oluşturulmasından ötürü direkt olarak sallanacak şekilde bir oturma planı oluşturulmuştur. Son derece keyif alacağınız bir şekilde sallanan bu koltuğu evinizin en güzel köşesinde koyabilirsiniz. Özellikleri detaylı şekilde verilmiştir.

Tasarım;

Koltukta arka yüzeyde geniş rahat edebileceğiniz bir sırt bölümü oluşturulmuştur. Bunun dışında yan bölmeler dar bir şekilde, kolların konacağı alan ince şekilde tasarlanmıştır. Minderli bir yapısı vardır. Arka bölmeye yerleştirilen yastık, sırt bölgenizin çok daha rahat etmesini destekler. Ayak bölümleri ahşaptır. Klasik bir model olduğundan ahşap ayaklar ile tasarım tamamlanmıştır. Mysuf sallanan koltuk tasarımı özgün bir konforlu bir tasarım olarak pek çok evde rahat bir şekilde kullanılabilir.

Deri koltuk;

Kullanılan malzeme deridir. Deri koltuk modelleri arasında en çok tercih edilen koltuk modeli olduğunu da söyleyebiliriz. Bakıldığında direkt olarak koltuk hem avantajlı hem de klasik şık bir görünüm ile karşınıza çıkıyor. Deri koltuk renk konusunda da farklı seçenekleri karşınıza çıkarıyor. Renk seçimi yaparak siyah ya da bronz gibi farklı renklerden yapılan koltukların rahatça tercih edilmesini sağlayabilirsiniz. Avantajlı olarak hizmet verilmesi sağlanır.

Myruf Koltuk Fiyatları

Tasarım konusunda sizi memnun edecek olan bu koltuk için fiyatlar değişebiliyor. En uygun ödemeler ile almanız için zaman zaman uygulanan fırsat ürünü gibi kampanyaları takip edebilirsiniz. Çok daha avantajlı olmanızı sağlayacak olan bu husus sayesinde dilediğiniz zaman ürün sipariş ederek de satın alma işleminin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Myruf koltuk fiyatları adı altında sunulacak olan seçenekler üzerinden dilediğiniz gibi ürünlerin belirlenmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir