Aria Koltuk Takımları 2020

Aria Koltuk Takımları 2020

Koltuk takımlarında Aria koltuk takımları tercih edilen modeller arasında yer almaya devam ediyor.

Geniş aileler için aynı zamanda yatak olma özelliği de olan Aria koltuk takımları severek kullanılıyor. Üçlü koltuk takımı alarak, aynı zamanda yatak olmasını sağlayarak iki kişinin rahat bir şeklide uyumasını sağlayabilirsiniz. İşlevsellik açısından önemli olan bu hususa koltuk modelinde yer verilmiştir. Tasarım detayları aşağıdaki gibidir.

Aria Üçlü Koltuk Modeli

Koltuk takımlarında ilk dikkat çeken üçlü oluyor. Olmazsa olmaz olduğundan sizi tam anlamıyla memnun etmesi önemli. Bakıldığında hem arka yüzeyin hem de ön yüzeyin düz olduğunu göreceksiniz. Oturma alanı ve sırt bölümü düz olduğundan yatak olduğunda koltukta rahat bir şekilde uyuma sağlanacaktır. Koltuğun yatay yüzeyinde yer alan özel sünger sayesinde, direkt olarak koltukta konfor sağlanması mümkün.

Koltuğun arka yüzeyi;

Arka bölümde oluşturulan ovaller var. Bunlar sırt bölgesinin daha rahat etmesini sağlayabilir. Bunun için konumlandırılmıştır. Dilediğiniz zaman kullanarak en iyi şekilde seçim yapabilirsiniz.  Rahat ve spor bir görünüm sunuyor.

Ahşap ayaklar;

Koltukta kullanılan ayaklar ahşaptır. Aria üçlü koltuk ahşap ayaklar ile yerden daha yüksek bir görünüm sağlayarak son derece şık bir görüntünün oluşmasını sağlamıştır. Bu durumda direkt olarak alanın da geniş gözükmesi sağlanarak salon – oturma odası gibi alanlarda en iyi şekilde dekorasyonun olması sağlanacaktır.

Tekli Koltuk

Koltuk için tam anlamıyla bir berjer tasarımı düşünülebilir. Daha yüksek ayaklar, dar yan yüzeyler, geniş sırt bölgesi gibi en iyi şekilde tasarımın oluşturulduğu bir koltuk göreceksiniz. Rahat etmenizi de sağlayacak olan bu koltuk sayesinde, direkt olarak salon – misafir odası gibi bir alanın dekorasyonunun tamamlanmasını sağlayacaksınız. Hem güvenli hem de sorunsuz bir hizmet almanız da sağlanarak, bu alanda sunulan modeller için markanın en iyi fiyatlar ile hizmet vermesi sağlanıyor.

İndirimli ödemeler diğer koltuk seçenekleri için de geçerli olabiliyor. Aria koltuk fiyatları ve diğer modeller üzerinden direkt olarak sipariş verebilirsiniz. Fırsatları da takip ederek eşsiz bir dekorasyon için terciniz bu marka olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir