Modalife Mobilya

Markalaşma yolculuğu 1990’lı yıllara dayanan Modalife Mobilya kısa zamanda  Ankara’da bir atölyeden toplamda 125 bin metrekare kapalı alana sahip 2 tane fabrikaya, tek bir mağazadan Türkiye genelinde 145 şube, kendine ait 14 lojistik deposu ve bünyesinde 1900’in üzerinde çalışanı bulunan dev bir yapıya ulaşmıştır. 

Bugün Modalife markalı, yatak odası takımlarından koltuk takımlarına, yemek odası takımlarından oturma gruplarına, çocuk ve genç odası takımlarından yatak, baza ve aksesuarlara kadar pek çok ürün yüz binlerce ailenin evinde mutlulukla kullanılmaktadır.
Modalife Mobilya; her daim modayı takip eden tasarımları, kullanışlı ve fonksiyonel mobilyaları, kaliteyi uygun fiyata sunan yaklaşımıyla sektörünün en büyük ve en sevilen markalarından biri olmayı başarmıştır.
Mobilyacılık sektörüne farklı bir yaklaşım getiren Modalife Mobilya, ezber bozan yaklaşımlarıyla tüketicisine fayda sağlayacak birçok ilke imza atmıştır.
Bu yıl itibariyle Ankara’da 28, İstanbul’da 37, İzmir’de 9, Konya’da 7, Hatay’da 3, Gaziantep’te 6, Antalya’da 2, Kocaeli’nde 5, Sakarya’da 2, Manisa’da 1, Adana’da 8, Mersin’de 8, Aydın’da 1, Düzce’de 1, Bursa’da 6, Kırıkkale’de 3, Çorum’da 1, Diyarbakır’da 1, Samsun’da 4, Eskişehir’de 4, Denizli’de 3, Trabzon’da 1, Muğla’da 2, Kütahya’da 1, şube olmak üzere toplamda 145 şube ile hizmet vermekteyiz. Her geçen gün şube sayımız artmaktadır. 1.900 kişiyi aşkın çalışanımızla Ankara’nın en büyük, Türkiye’nin ise sayılı mobilya firmaları arasında yer almaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir