Misafir Koltuk Takımları 2020

Misafir Koltuk Takımları

Misafir mobilya 2003 tarihinde Ankara’da kurulan firma, Akyurt Sanayi Sitesinde bulunan 25 bin metre kare kapalı üretim tesisinde oturma grubu, koltuk takımı, kanepe, yatak ve baza üretimi yapmaktadır. Misafir mobilya, özel mobilya tasarımları ile dikkat çekmektedir. 4 farklı mobilya mağazası bulunan Misafir mobilya ile kaliteyi evinize ucuza getirebilirsiniz.

Misafir mobilyanın İstanbul ve Ankara da mağazaları bulunmaktadır. Kendine öz tasarımları ile kaliteyi uygun fiyata sunmaktadır. Modern çizgileri koruyan misafir mobilya zarif ve kullanışlı koltuk takımları ile dikkat çekmektedir. Misafir koltuk takımları her kesime özgün koltuk tasarımları sunmaktadır. En fazla talep edilen model ise Misafir mobilya chester koltuk takımı modelleridir. Chester koltuk takımı fiyatları ise oldukça uygundur.

Misafir Koltuk Takımları Özellikleri

Misafir koltuk takımları konforu ön planda tutarak son dönem trend çizgilerden, klasiklere kadar geniş bir yelpaze sunmaktadır. Bazen kendimizle baş başa kaldığımız, çoğu zaman ailemizle bir arada olmanın keyfini çıkardığımız, bazen de dostlarımızla sohbetlerin tadına vardığımız oturma odalarımız ve salonlarımız aslında hayatın bir resmi gibidir. Bu nedenle bu kadar vakit geçirdiğimiz oturma odaları ve salonlarımızda son derece konforlu ve şık tasarımları ile misafir koltuk takımları bizlere eşlik etmektedir. Misafir mobilyanın L koltuk tasarımı da son derece dikkat çekici tasarımlar arasındadır.

Misafir Koltuk Modelleri 2020

Misafir koltuk takımları göz alıcı detayları ve rahatlığı ile evinizin vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır. Misafir mobilya köşe takımları ise içinizi ısıtan renkleri, ahşap detayları ve yüksek konforlu tasarımları ile evinizin en sevilen köşesi haline gelmektedir.

Misafir mobilya koltuk takımları her kesime hitap eden anlayışı içindedir. Misafir mobilyadan alının bir mobilyayı uzun süre sıkıntı yaşamadan kullanabilirsiniz. Kalite, konfor ve kıskandıran tasarımları ile ilk tercih haline gelmiştir. Misafir mobilya koltuk takımları yumuşak dokusu, canlı renkleri, tasarımı tamamlayan dikiş detaylarının yanı sıra kolay temizlenebilen kumaş kullanması acısından da kendinden sıkça söz ettirmektedir.

Yeni ev kuran veya evinde değişiklik yapmak isteyenlerin tek tercihi özgün ve kaliteli tasarımları ile herkesi kıskandıran misafir mobilyadır. Her kesimden müşterinin zevkine hitap eden bir üretim anlayışı vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir