Doğtaş Koltuk Takımları

Doğtaş Koltuk Takımları

Doğtaş koltuk takımları her kesim ve her bütçeye uygun, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Piyasada genellikle markalar hep birbirlerinin taklidini yapıp kendi tasarımları gibi sunmaktadır. Fakat Doğtaş mobilya kendine özgü tasarımları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Doğtaş Koltuk Takımları

Doğtaş koltuk takımları her kesim ve her bütçeye uygun, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Piyasada genellikle markalar hep birbirlerinin taklidini yapıp kendi tasarımları gibi sunmaktadır. Fakat Doğtaş mobilya kendine özgü tasarımları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Doğtaş koltuk takımları en çok satan markalardan olup fiyatları ve kalitesi ile piyasada sıkça kendinden söz ettiren marka olmuştur. Doğtaş koltuk takımları arasında en göze çarpan takımlar klasik takımlardır. Bunun yanında chester tarzı koltuk takımları da çok tercih edilmektedir. Berjerlerde renkli çiçekli bir kumaş kullanılmış olup kırlent ve yastıklarda bununla beraber kombinlenmiştir. Bundan 4 veya 5 yıl öncesindeki moda denilebilir ama berjerlerin çiçekli olması chesterlarda hiç kullanılmıyordu. Bu ayrıntı gayet hoş bir görüntü olmasına sebep olmuştur.

Doğtaş’ın bir diğer koltuk takımı ise Monarch. Bu takımın kumaşında nubuk kumaş kullanılmaktadır.

Nubuk çok hoş bir detay oluşturmaktadır. Ayrıca sırt dayama kısmı, raylı olarak arkaya doğru genişlemesi ve yatak pozisyonuna geçilmiş olması en çok tercih edilen koltuk takımı olmasını sağlamıştır. Modern çizgileri koruyan misafir mobilya zarif ve kullanışlı koltuk takımları ile dikkat çekmektedir.

Doğtaş koltuk takımları her kesime özgün koltuk tasarımları sunmaktadır. Yanı sıra her bütçeye uygun seçenekler de sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir