Yeni Salon Takım Modelleri

Yeni Salon Takım Modelleri

Yeni Salon Takım Modelleri Evde en çok zaman geçirilen alanların başında salon gelmektedir. Durum böyle olunca salonların dekorasyonu diğer alanlara göre daha önemli oluyor. Günün yorgunluğunu attığımız salonların dekorunda çeşitli ürünler kullanılıyor.Ancak salon koltuk takımları en önemli grubu oluşturuyor.

Salonunuzu seçtiğiniz koltuk takımıyla farklı bir dizayna kavuşturabilirsiniz.Hatta ilave birşeye ihtiyaç duymadan salonu gösterişli hale getirebilirsiniz.Böylesi bir etkiyi oluşturmak elbette kolay değil. Öncelikle seçiminizi kaliteden yana kullanmanız gerekir. Ne kadar parlak renkler kullansanızda kalitesiz bir kumaş her şeyi berbat edebilir. Veya eviniz çok şık eşyalarla dolu olabilir. Ancak salonun tamamını kaplayan koltuk takımı kaliteli olmalı. Aksi bir durumda şıklık ortadan kalkacaktır.Kaliteli bir seçimden sonra gerisi sizleri zorlamayacaktır.

 

Koltuk Takımı Deyip Geçmeyin

Önceliğiniz mutlaka uzun süre dayanacak bir ürünü seçmek olmalı. Oturduğunuz anda rahatsızlık hissine kapılmamalısınız. Eğer koltuklarınız rahatsa belli bir tarzı arayabilirsiniz. Klasik veya Akdeniz esintisi ,modern ya da  sade çeşit çok. Ancak salonunuzda ağırlıklı olarak kullandığınız parçalar neler dikkat etmeniz gerekir. Duvar renginiz baskın renklerdeyse  takımınızı açık tonlarda almalısınız. Ayrıca duvar rengiyle koltuk takımınız aynı renklerde olmamalıdır. Mutlaka farklılık oluşturulmalıdır.Salon koltuk takımları diğer dekor ürünleri ile zıt renklerde de olabilir. Yeni nesil dekorasyon zıtlıkları daha çok seviyor. Sıcak soğuk renklerin birlikte kullanılması estetik olabilir. Bu zıtlık kumaş seçerken de oluşturulabilir. Yumuşak dokuları daha sert dokularla kombinleyebilirsiniz.

Herkes Minimalizm Peşinde

Yeni Salon Takım Modelleri

Yoğun ve yorucu hayat şekli  insanları az eşyaya yönlendiriyor. Sizler de koltuk takımı seçerken minimal parçaları kullanabilisiniz. Aynı anda birçok özelliğe sahip koltuklar revaç olan ürünlerden. Eviniz küçükse misafirler için yatak olabilen ürünleri değerlendirebilirsiniz. Veya masa ihtiyacını kocaman puflarla sağlayabilirsiniz.

Yeni Salon Takım Modelleri

 

Salon koltuk takımları seçilirken evin genişliğine göre seçim yapılmalı. Küçük evlerde kullanılan büyük bir takım kendini göstermeyecektir. Ayrıca size de ruhsal anlamda sıkıntı da verebilir. Koltuk takımı seçimi yapmak pekçok kritere dayanıyor.Ancak en büyük kriter sizin rahatlığınızdır. Rengini sevmediğiniz bir şeyi sadece moda diye almamalısınız. Belki de pastel tonlar değil neon renkler sizi neşelendirecek. O yüzden kendi karakteriniz en büyük yardımcınız olmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir