Petra Koltuk Takımları 2020

Petra Koltuk Takımları 2020

Derinin ve kumaş dokusunun bir arada olduğu model Petra koltuk takımları incelenebilir. Markayı inceleyebilirsiniz.

Rahat ettirmesinin yanı sıra tasarım, eşsiz görselliği ile sizleri etkiliyor. Deri ve kumaş dokusunun bir arada olması Petra koltuk takımları için zarif bir görüntünün olmasını da sağlıyor. İnceleyerek siz de severek kullanacağınız bu modeli inceleyebilirsiniz.

Petra Üçlü Koltuk

Üçlü koltukların salonda misafirler için düzenlenmesi, Petra markası için son derece şık olacak. Marka geniş koltuk minderleri ile son derece herkesin rahat edebileceği gibi tasarlanmıştır. Kapitone desenler, kabartma işlemleri gibi pek çok detay koltukların eşsiz bir tasarım ile sizlere ulaşmasını sağlıyor. Renk konusunda farklı seçimleriniz olabilir. Bu durumda renk seçimini yapmanız halinde ona göre üretim yapılacaktır.

Ahşap ayaklar;

Koltuk ayakları ahşaptan oluşturulmuştur. Uzun ve kendini gösterecek şekilde oluşturulan ayaklar, koltukların odada çok daha zarif bir şekilde durmasını sağlar. Ahşap ve uzun ayaklar sayesinde odanın daha geniş bir büyük gözükmesi söz konusu olur.

Deri detaylar;

Koltuk yastıklarında, koltuk kenarlarında deri detayları ile Petra üçlü koltuk direkt olarak farkını gösteriyor. Tasarım açısından deri detaylarının olması hem şık hem de zarif durmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra konfor da önemsenerek kumaş dokusunun sizin için kullanımda en iyi etkiyi yaratacak seçimi olması sağlanmıştır.

Petra Berjer

Üçlü koltuk dışında oda dekorasyonunda tercih edeceğiniz ürün berjer olacak. Bu durumda evinizin en rahat köşesi tek kişilik bir berjerden oluşacak. Dilerseniz direkt olarak koltuk takımları için berjer kullanımını da sağlayarak oda dekorasyonunu bu şekilde tamamlayabilirsiniz. Markanın üretmiş olduğu berjer de aynı diğer koltuk takımında olduğu gibi hem deri hem de diğer kumaş dokusunun olduğu şeklide üretilmiştir.

Verilen marka üzerinden oluşturulan koltuk ve berjer için direkt olarak zaman zaman fırsatlar sunulur. İndirimli ödemelerin olması durumunda,  anında bu fırsatları değerlendirin. Petra koltuk fiyatları aralığı sizler için sunulur. Bunları değerlendirip anında seçim yapabilirsiniz.

İndirimli ödemeler ile en kaliteli marka üzerinden seçtiğiniz koltuk takımını inceleyebilirsiniz.

Seçim size bırakılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir