Vivense Köşe Koltuk Modelleri 2020

Vivense Köşe Koltuk Modelleri 2020

Vivense Koltuk Takımları

Koltuk takımı markaları arasında sadeliği ile dikkat çeken Vivense Köşe Koltuk Modelleri 2020  koltuk takımları var. Hem modern hem de şık…

Genel olarak soft renklerin tercih edildiği şekilde tasarlanmıştır. Vivense koltuk takımları için tasarıma bakıldığında yer kaplamayan ve zemini de geniş bir şekilde gösterecek bir tasarım oluşturulmuştur. Bunu göz önünde bulundurarak koltuk seçiminizi kolayca yapabilirsiniz.

Vivense Üçlü Koltuk

Rahat bir oturma grubunda mutlaka üçlü yer almalı. Bunun için sunulacak olan üçlü seçeneği, rahat bir şekilde kullanımı da sağlaması düşünülerek oluşturulmuş. Minder şeklinde tasarlanmış olan bu koltuk takımında yastıkların da konforlu olmasına özen gösterilmiş. Bu modelin en çok dikkat çeken tarafı ise koltuklarda kullanılan ayak bölümleri.

Yüksek ayaklar;

Koltuklarda ayak tasarımı yüksek şekilde oluşturulmuş. Bakıldığında geniş bir yüzeyde rahat bir şekilde konumlandırılması sağlanıyor. Ayakların zarif ve şık bir görünüm katması için koltuk dokusu ile hem aynı dokuda hem de aynı renkte olması sağlanmış.

İnce detaylar;

Koltuk kenarlılarının ince olmasına özen gösterilmiş. Bu durumda direkt olarak koltuk kenarlarının da yer kaplamadan aynı zamanda sizin de rahat etmenizi sağlayacak şekilde oluşturulduğunu göreceksiniz. Vivense üçlü koltuk modelli hem rahat kullanabileceğiniz

Vivense Tekli Koltuk Modeli

Tekli koltuktan vazgeçemiyorum diyenler için marka, en iyi şekilde tekli koltuk tasarımını da yapmış. Üçlü koltuk ayak tasarımı ve sırt tasarımından farklı olmadan en iyi şekilde tasarımın gerçekleşmesi sağlanmış. Bu durumda oturma odasında teklilerin de olduğu bir dekorasyon için tercih edebilirsiniz. Tamamen tekli ya da üçlü için seçim yaparak da bir ürün satın almak mümkün. Sizin dekorasyon kapsamında nasıl hareket ettiğinize göre seçim yaparak bu alanda en iyi şekilde konforlu ve şık bir sonuç alma mümkün.

Genel olarak marka tarafından üretilen koltuklarda fiyatlar piyasaya göre uygun oluyor. Hem uygun ödemeler hem de avantajlı seçenekler ile sorunsuz bir şekilde satın alma işleminin gerçekleşmesi de sağlanmış oluyor. Avantajlı olacağınız bu seçenekleri değerlendirip, direkt olarak hizmet alabilirsiniz. Güvenli ve sorunsuz hizmet verilmesi sağlanıyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir